Vařím weby s láskou a pečlivě :-)

Jak vám mohu s webem pomoci?

Úvodní konzultace zdarma

Potřebujete změnit web, začínáte podnikat a schází vám web, hledáte správce webu nebo jen si potřebujete ujasnit internetovou strategii pro váš obor podnikání? Nabízím konzultaci v rozsahu 1 hodiny v sídle klienta zdarma. 

Analýza potřeb, struktura stránek

Na základě úvodní konzultace a rozhovoru s klientem připravím smlouvu o dílo a rámcový návrh struktury stránek. Na dalším jednání s klientem diskutujeme a sepisujeme strukturu stránek, připravuji harmonogram prací a termín zhotovení.

Grafický návrh prezentace

Vytvořím originální návrh vzhledu prezentace nebo použiji dodaný návrh k realizaci webových stránek

Copywriting - příprava textů

Připravuji z dodaných textů kvalitní texty pro web, stručné, jasné, čitelné. Používám podklady klienta nebo tvořím nové texty.

Webová analytika

Každý klientský web sleduji službou Google analytics, navrhuji řešení pro zlepšení ve vyhledávání, sleduji návštěvnost dle segmentů, uživatelů, skupin zájmů

SEO optimalizace

Připravuji texty pro SEO optimalizaci stránek, vkládám do stránek. Web zařadím do služby Google Search Console a sleduji účinnost webu.

Připravuji seznam důležitých klíčových slov a stránky upravuji a ladím tak, abych zvýšila návštěvnost.

Správa internetové reklamy

Navrhuji internetové reklamy a správu internetových kampaní ve službách Adwords, Sklik, Facebook. Vytvořím gif, jpg, png bannery pro kampaně, navrhnu texty a titulky řádkové inzerce.

Letáky, vizitky, katalogy

Svým webovým klientům nabízím také vytvoření tiskové reklamy, vizitek a jiných propagačních materiálů

Správa webu, FB profilu

Starám se ráda a pečlivě o weby mých klientů, aktualizuji stránky, doplňuji fotografie a texty dle požadavku, hlídám a udržuji Facebook profily, vymýšlím a vkládám pravidelně příspěvky a komunikuji za klienta s veřejností